Petra Špatenková, Rakovník
S prací 'Nábytek Rejšek' jsme velmi spokojení. Vyzdvihla bych hlavně kvalitní provedení zakázek a dodržování stanovených termínů. K dalším přednostem patří příjemné vystupování a snadná komunikace. Těšíme se na další spolupráci.


Ing. Lenka Klasnová, Plzeň
Dobry den,
Za 2 mesice, ktere ve Vasi kuchyni "hospodarime", jsme nenarazili na zadny problem. Kuchynska linka je presne podle nasich predstav :-). Velmi jsme take ocenili fazi, ktera vyrobe samotne linky predchazela. Schuzky, na zaklade nichz nam byl vypracovan 3D navrh a na kterych byly vybrany materialy, probihaly ve velmi pratelskem a pritom profesionalnim duchu. Pani Rejskova ma pro tuto praci prirozeny talent :-) Termin montaze take probehl v predem stanovenem terminu a cena odpovidala nasim predstavam. Vrele spolupraci s Rejskovymi doporucujeme :-)


Jiřina Havlová, Plzeň
S profesionálním a lidským přístupem pana Rejška a paní Rejškové jsem nesmírně spokojená. Nábytek, jehož výrobu jsem si u jejich firmy zadala je perfektně vyrobený, za peníze které jsem investovala jsem dostala 100% odvedenou práci.DalšíIng. M. Macourková, Plzeň
Spolupráce s rodinnou firmou "NÁBYTEK REJŠEK" probíhá nejen v atmosféře rodinné, ale především na naprosto profesionální úrovni. Preciznost pana Rejška při montáži kuchyňské linky je absolutní. Děkuji Rejškovým a v případě příští volby mám naprosto jasno, na koho se obrátím.


Josef Hoger, Kozolupy
Rád bych shrnul práci firmy Nábytek Rejšek:
1. slušné jednání a dodržení ústních dohod,termínů i ceny.
2. kvalitní provedení za přiměřenou cenu.
3. majitel firmy mi rozmluvil mé (díky neznalosti) nereálné a příliš drahé nápady, ačkoliv si tím mohl zvýšit zisk, při montáži naprostá ohleduplnost.
Moje hodnocení: 1 +
Kéž by v česku bylo víc takových mladých lidí. Děkuji.


Kateřina Ciprová, Plzeň
Dobrý den,
" Nábytek Rejšek " mohu opravdu jen doporučit, rychlá a příjemná komunikace, naprosto profesionální provedení a díky velkým zkušenostem p.Rejška i mnoho cenných rad, rozhodně jsme nevyužili jejich služeb naposledy. Moc děkuji a už teď se těším na další spolupráci.


Andrle, Plzeň
Na základě doporučení jsme využili služeb fy Nábytek Rejšek a mohu s čistým svědomím dále doporučit, neboť se jedná o firmu vyjímečnou., mohu uvést jen samé superlativy,fy disponuje spolehlivostí, přesností, dochvilností, citem pro zákazníka. p. Rejšková má cit pro barvy, tvar, koncepci umístění nábytku do prostoru, obrovská deviza fy, že zařídí i další náležitosti při montáži nábytku, jsou empatičtí a řeší i nad rámec objednaného, i nevyřknuté zákazníkem splní, příjemná záležitost s nimi spolupracovat, následuje velká radost z objednaného.


Muchkovi, Blatnice
Kuchyň byla pro mě vždy srdeční záležitostí a proto jsem jejímu výběru věnovala mimořádnou pozornost. Nechtěla jsem žádnou "supermoderní", ale správnou "babičkovskou" hodící se do venkovského baráčku. Nakonec jsem se rozhodla pro firmu "NÁBYTEK REJŠEK". Jedná se o menší firmu, ale ten výběr barev a materiálů - prostě super! Paní Rejšková je velmi milá, pečlivě se mnou navrhla každý koutek kuchyně a výsledek byl přesně podle mých představ. Má velmi dobré nápady a dokonce má i svůj vlastní design, který vymyslí přímo pro Vás. Poradí při výběru kuchyně, počítačově nakreslí a pak po vzájemné konzultaci proběhly ještě úpravy na počítači dle našich přání. Co jsme chtěli doladit, to nám p. Rejšek pomohl doladit včetně výběru materiálu a kování a za měsíc byla kuchyň doma. Co se týče kvality, přístupu a ochoty tak opravdu doporučuji a doufám, že tato firma bude mít víc a více nadmíru spokojených zákazníků tak jako jsem já se svojí "babičkovskou kuchyňkou"!!! Mnoho díků Vám oběma!KONTAKT: info@nabytekrejsek.info; nabytekrejsek@seznam.cz; GSM: +420 775 236 599, +420 605 886 688